[]

aşağıdaki özelliklerdeki fotoğrafı ne kadar büyük bastırabiliriz?

merhaba,

dış çekim fotosu çektirdik, fotoğrafçının bize ilettiği görüntü jpg formatında, 3840x5760 pixel, 240 dpi. Canon EOS 5D Mark III ile çekti. bunları biz hangi boyutta bastırabiliriz, fotoğrafçıda daha yüksek çözünürlükte olanı mevcut mudur?


 
1inc'te 240 piksel var iste, oradan dusun ne kadar buyuk bastirabilecegini.


  • stavro  (14.11.19 21:07:52) 
40*60 cm'ye kadar görüntü kaybı olmadan bastırabilirsiniz; büyük baskılar genellikle biraz daha uzak mesafeden bakılacağı beklentisiyle daha düşük çözünürlükte basılır, uzun kenarı 1 metre bastırsanız bile kabul edilebilir gibi geliyor bana.


  • kobuzchu kiz  (14.11.19 21:52:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.