çamaşır suyu - tuz ruhu karışımı

iş yerindeki ruh hastası kadın ikisini karıştırıp damacanayı yıkamış. bana da getirdi kokla içinde koku kalmış mı diye. bi çektim nefesim kesildi. sonra hafif baş dönmesi oldu. biraz da sesim çatallaştı. hemen dışarı çıkıp yarım saat temiz hava aldım. ayran vs içtim. acaba bir zararı dokunmuş mudur?

kendisi de etkilenmiş ilk uygularken sonradan söyledi manyak

Uzun süre teneffüs edilirse zehirliyor, bunları yazdığınıza göre sıkıntı yok.

  • John Bloor  (14.11.19 16:51:09)
tuz ruhu yani hidroklorik asit ve camasir suyu yani sodyum hipoklorit karisimi cok cok cok tehlikeli olan klor gazi aciga cikarir ve klor gazi cok kolaylikla akcigerlerde agir zarara ve olume sebep olabilir. buraya yazabildiginize gore agir zarar yok ancak bence imkan varsa mutlaka mutlaka mutlaka acile gidin.

  • JohnOakley  (14.11.19 16:58:36)
Damacanayi çöpe at bence. Ikisi karışınca zehirler normalde ama kapalı alanda temizlik vs yapılırsa olur. O kadar kısa sürede sana bişey olacağını sanmıyorum.

  • Topalordek  (14.11.19 17:20:30)
direkt öbür taraf. hakkaten manyakmış.

  • naksidil  (14.11.19 17:34:11)
Dokunmamıştır.

  • fezagezgini  (14.11.19 17:50:53)
Bi kere ogrenci evinde senelik wc temizligi yapiyorduk. Ayni olayi yaptik ve dumanlar olustu. Direk kapiyi kapatip olay yerinden uzaklaştı. . Baya halsizlestirmisti ozmn. Belli muddet sonra bol su tutup duruladik ettafi. Damacanayi kesin atin çöpe. Gida maddelerine temas ettirilmeyeceginide kafasina vura vura ogretin o arkadasin.

  • xrated  (14.11.19 20:19:19)
Bu kadar güçlü bir bazla güçlü bir asidi karistirmak büyük cesaret. Cahil cesareti. Ortaya çıkan tepkimeden etkilenmemesi mucize o kadının.

  • old possum  (14.11.19 22:52:35)
İkya söyleyin çıkarsınlar salağı işten. Milleti öldürmeye çalışıyor. Çamaşır suyu+ sidik amonyak tuz ruhu karışmaz

  • glamdr1ng  (15.11.19 10:54:33 ~ 10:55:55)
bence sana kastı var

  • argent dawn  (15.11.19 11:20:44)
kadın kafayı mı yemiş, ölen bile var bu karışımdan. tanıdığım iki kadın da var hastaneye kaldırıldılar.

www.hurriyet.com.tr
  • for day to break  (15.11.19 12:24:29)