[]

enpara'dan turuncu hesaba gçmeye değer mi

%14 faiz var diyor ama uzun süreli değil sanırım
1 yıl kadar bu seviyede
geçmeye değr mi sizce?


 
birikim hesabında ne kadar para tuttuğuna göre değişir.
sürekli sirkülasyon olan bir hesabın var ise - benimki gibi - bence hiç gerekli değil.

  • calucifer  (14.11.19 16:01:20) 
çok paran varsa değer. benim gibi hesabında en fazla 1500 2000 lira duruyorsa ay sonuna doğru azalıp maaş yatınca artıyorsa boşver.
(bkz: memurluk )

  • error522  (14.11.19 16:17:53) 
1 yıl yeterince uzun. Sonra azalırsa geri geçersin enpara'ya.


  • alicandan  (14.11.19 18:29:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.