[]

Yorgan olarak nasıl bir şey kullanıyorsunuz?

Bende eski bir yorgan var yataş'ın. Baya ağır ve bir yere sığmıyor.

Hem modern hem ısıtan bir yorgan olarak ne önerirsiniz?


 
madame coco'nun bir yorganini kullaniyoruz, esim terliyor ben usuyorum. yatas'a bakicaz biz de :/


  • the end of time  (14.11.19 15:34:32) 
Babaanne yorganı sağolsun annem yünden doldurmuş sıcacık tutuyor ağırlıktan kaymıyor .D


  • denklemci  (14.11.19 15:35:47) 
internetten ozel dikim yun yorgan aldim. mis gibi, sicacik. ufalsin istiyorsaniz mecbur sentetik dolgu olacak. yatas'tan devam edebilirsiniz.


  • jimicik  (14.11.19 15:44:22) 
şimdi linç gelebilir ama kaz tüyü yorgan var bizde. hafif ve sıcak tutuyor.


  • contavolta  (14.11.19 15:54:22) 
geçen ay yataş'tan anti-stress yorgan aldım. diğer elyaflar çok ince olduğu için yorgan kılıfının içinde kayboluyor. anti-strsss biraz daha kabarık, varlığını hissediyorsun. epey de sıcak tutuyor. ondan önce ikea kullanıyordum, yataş daha iyi.


  • sir gawain  (14.11.19 15:59:50) 
işbir yataktan alışveriş yaptığımızda bize Quallofil- Air Allerban isimli bir yorgan hediye etmişlerdi çok memnunuz, bir de taç'ın pamuk ya da kaz tüyü yorganlarını tavsiye ederim, hem çok hafif hem de güzel ısıtıyor.


  • isyankar tosbaga  (14.11.19 17:30:17) 
yataş çok başarılı. terletmiyor kesinlikle, üşümüyorsunuzda.


  • sinematikcrop  (14.11.19 21:22:56) 
www.yatasbedding.com.tr
Bunun çift kişiliğini kullanıyoruz ve memnunum. Oldukça hafif ve yer kaplamıyor.

  • solenkol  (15.11.19 09:48:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.