deve tabanı almak istiyorum

merhaba, etrafımda hiç sera tarzı yerler yok. o yüzden internetten sipariş vermeyi düşünüyorum www.salonbitkileri.com şöyle bir sitede buldum, güvenilir olup olmadığını bileniniz var mı?

ya da sizin bildiğiniz güvenilir bir yer varsa-fiziki mekan olsa da önerilere açığım.

www.fidanburada.com

ben buradan aldım, paketleme falan da çok iyiydi. deve tabanı da büyüdü geldiğinden beri yeni yapraklar çıkarıyor. memnundum açıkçası, başka çiçek de aldım buradan. tavsiye edebilirim.

sizin baktığınızın cinsi farklı galiba. biz bundan aldık.
www.fidanburada.com
  • contavolta  (14.11.19 09:44:09 ~ 09:46:24)
letgoya bakmanizi oneririm. tasinanlar falan oluyor, buyuk bitkilerini tasimak istemiyorlar vs. hem bulundugunuz iklime adapte olmus bir bitki olur. hem yakin cevre secerseniz eve getirmeniz kolay olur.

  • jimicik  (14.11.19 10:19:02)