[]

Apple music mi spotify mi?

Soru bu.

Not:iphone kullanıyorum şuan.


 
Kesinlikle Spotify. Weekly çok iyi şarkılar öneriyor. Şuan hiçbir streaming servisi Spotify kadar iyi şarkı öneremiyor. Çünkü Spotify'ın şarkı önerme algoritması gerçekten çok iyi çalışıyor ve her hafta defalarca dinlediğim onlarca şarkı önerisi mevcut.


  • duyurunun bug'ı  (14.11.19 00:18:02) 
ikisini de kullanmış biri olarak tartışmaya kapalı şekilde spotify. büyük rahatlık. özellikle apple music'e göre.


  • pelovann  (14.11.19 01:48:39) 
ikisini de denedim. spotify.


  • babilbaligi  (14.11.19 09:11:56) 
şarkı önerme algoritması belirli bi süreden sonra sapıtıyor bu arada. başlarda gerçekten başarılı.

yine de spotfy bence de.
  • ayin yazari  (14.11.19 09:26:31) 
apple music'i ilk çıktığında 1-2 sene kullandım. sonra baktım olmayacak yeniden spotify'a geçtim.

tabii ki spotify. neden, samsung smart tv'den de kolayca çalabildiğim için. tasarımı kullanıcı dostu. haftalık önerilerdeki şarkılar her zaman çok iyi değil ama arada 2-3 beğeneceğim şarkı çıkıyor.
  • i ve been mistreated  (14.11.19 11:10:01) 
Spotify


  • soru cevap 1tl  (14.11.19 11:23:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.