[]

Savaş Cebeci ne yapmış kendine?

Ben bu adamı yeni tanıdım, youtube sağolsun. 4-5 sene önceki videolarında sportif, kaslı, gencecik bir delikanlıymış. Şimdi ise 15-20 yıl yaşlanmış artı gorile dönüşmüş. Yazık etmemiş mi kendine ya, takipçisi ergenlerin gazına mı gelmiş?
 
Valla ben de arada videolarina denk gelirdim, daha cok lardesim izlerken gorurdum. Geçenlerde yeni videolaeina denk geldim, herif yarma gibi olmus. O nasil kol lan oyle, gorunce korktum ekranı kapattim. Adamin kolu ortlama insan govdesi kadar. Hayvan gibi de boy var zaten. Adam sistikce gaza geldi belki de.


  • stavro  (14.11.19 00:20:45) 
Disaridan takviyelerin dibine vurmus, komigi de dogal oldugunu iddaa etmesi.


  • Deathrow  (14.11.19 00:22:42) 
evet adamda eski haline göre bir kabalaşma var ama o görüntünün bir kısmı da lensten kaynaklanıyor.

www.youtube.com

sağ kol, sol kolun iki katı. reyiz pornocu lensleri kullanmaya başladı bence.
  • sinek kral  (14.11.19 02:28:57) 
Sporu spor icin yapiyorsa ve sirf genel estetik algilarina uymak icin yapmiyorsa normal. sana gore "yazik etmis" kendisine goreyse hedef koymus ve basarmis. ben olsam boyle yapardim demiyorum da yaptiginda kendi icinde istikrarsiz bir durum yok.

dogaldir takviyedir kismini bilmiyorum.
  • hot potato  (14.11.19 08:13:05 ~ 08:13:22) 
Evet ben de geçen eski videosuna baktım biraz hızlı yaşlanmış gibi duruyor ama kas kütlesinden heralde. Toz vs kullanmıyorum demiyor adam zaten, alttaki arkadaş için söylüyorum. Bilgili eyvallah, yeni iş kurdu hırslı eyvallah. Ben arada izliyorum. Sakin konuşuyo mahallenin delikanlısı bir arkadaşımız. Sürekli karın kası açan kendini gösteren tiplerdense bilgi için dinlenebilir. Başka spor salonlarına konuk olup bilgilendirici yaptığı videolar vardı, sporun Netflix versiyonunu yapabilir aslında adamın muhabbeti fena değil. Gezicek yemek yicek, salonda çalışıcak, değişik sporları denicek vs.


  • abi bi dizi buldum on numara  (14.11.19 10:52:23 ~ 10:53:12) 
Oha tanıyamadım adamı resmen ne yapmış kendisine böyle ?


  • kimlanbu  (14.11.19 10:55:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.