[]

İstanbul havalimanından 1 saat içinde aktarma yapabilen?

var mı? bagaj da var. iki uçuş arası 1 saat
 
bağlantılı uçuşsa dert etme beklerler. biletleri kendin ayrı ayrı aldıysan geçmiş olsun.

edit: bir sonraki uçuşa uçak çok geç kalmadıysa kalmazsınız yetişirsiniz. otobüs değil ki bu diyen herhalde otogardan başka ulaşım çeşidi bilmiyor.

sürekli bağlantılı uçuyorum diğer yolcular fark etmeden sürekli bekletiyorlar. o uçağa son dakikada giren 10-20 kişilik ekip başı benim işte.

eğer 3-5 kişi varsa sonraki uçuş da boşsa ve yetişmemesi garantiyse sonraki uçuşa da alınabilirsiniz. sonuçta garanti değil bu işler. uçak çok geç kalmıştır falan yapacak bişi yok.
  • ozdek  (13.11.19 22:41:19 ~ 14.11.19 01:40:57) 
yok biletler ayrı değil. beklerler de mi sonraki uçuşa almazlar de mi


  • gameofannen  (13.11.19 22:47:22) 
Tabi ki beklemez. Max 10 dk anons ederler adını. Otobüs değil ki bu. Bağlantılıysa bir sonraki uçuşa binersin


  • helena  (13.11.19 22:49:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.