ttnet'ten superonline'a geçiş

superonline yetkilisi ttnet iptali sırasındaki cezaları ödeyeceklerini söyledi.

ttnet'e iptal için gittik üzerinizde bir modem gözüküyor dediler. belki 7 yıl önceki modemdir o 6 yıl önce falan ben airties almıştım kendi paramla. ttnet modemi istiyormuş.

modemin kutusunu bulduk ama kendi yok,

superonline o modemin parasını öder mi?

Superonline ceza ödemez. Siz cezanın tümünü ödersiniz, superonline da ödediğiniz tutar kadar sizden ödeme almaz. Cebinizden tek seferde o ceza tutarı çıkar ama. TTnet'in modemi istemesi garip geldi. 7 yıl önce sözleşme imzalarken aldığınız modemse eğer bahsedilen, modem tutarını kaç faturaya yansıtıyorlar bilmiyorum ama en kötü 2 senenin sonunda modemin parasını ödemiş olmanız gerekirdi. Superonline'ın modem parasını ödeyeceğini sanmam. Önce ttnet'i arayıp modem konusunu netleştir bence.

  • IncredibleMau  (13.11.19 20:58:40)
6-7 yıl önce modemler faturaya yansıtılıp satılıyordu. yani modem sizin oluyordu. güncel durumda modem kullanım ücreti alıp taahüt sonunda geri alma uygulaması var. bence 7 sene önceki sözleşmeye göre o modem sizin olması gerek. itiraz edin.

  • xrated  (13.11.19 21:06:45 ~ 21:07:16)