Acil/ doktor veya deviasyon ameliyatı geçirmiş/ hassas içerik

Geçen salı konka ve deviasyon ameliyatı oldum.burnumdan az önce şöyle bişey geldi bu normal mi? Doktoru aradım uçaktayım kapatıcam söyle dedi normal dedi ama içim rahat etmiyor başından savsakladı sanki.

demek herkes ayni tepkiyi veriyor. kiz kardesimde de 1 hafta sonra boyle olmustu. hicbir seyi yoktu.
belki sizinki de boyledir. ki bence oyle.

  • turbo sadık  (13.11.19 20:15:36)
Doktor değilim ama turbo sadik+1
Herkesten aynı şeyi duydum

  • kisa  (13.11.19 21:02:36)
bundan bşiey olmaz ya. pıhtılaşmış kan bu. benim ilk burun ameliyatımdan 3 hafta sonra burnumdan eşek kadar kemik parçası çıkmıştı devlet hastanesi sağolsun. ikincide böyle pıhtılar falan çıktı işte. normal normal gorkma tubork

  • Tears of Devil  (13.11.19 21:08:35)
Bunun için ameliyat falan olmaya gerek yok. Grip olup çok sık burnumu sildiğimde bile mukozada kan oluyor. Endişe edilecek bir şey olduğunu sanmıyorum, içinizi ferah tutun. Geçmiş olsun.

  • suyu_arayan_adam  (13.11.19 21:24:21)