[]

Vize başvurusunda kaç banka bilgisi gönderilmeli?

Biliyorsunuz memurları fazla çalıştırmamak lazım. İşim gereği üç bankada para tutuyorum ve bu bankalardaki para hiçbir zaman 3000 tl'yi geçmez. Vize başvurusu yapmak için son üç ay dökümünü de vermek gerekiyor. Üç bankanın verileri biraz kalın olacak ama ne kadar çok para gösterirsek o kadar şans artar diye biliyorum. Memuru çok çalıştırdık diye reddedilmeyelim şimdi?
 
Nereye basvuracaginla alakali. Bnce tek yeter. Ben Israil icin tek sayfa dokum goturdum tek bnakadan.
Onemli olan senin ulkeye girip cikmayacak aracin, emlagin, bagin, ailen var mi yok mu meselesi.
Cok para olunca “bu buraya yerlesir” de diyebilirler, az paran varsa da.
Ulkedeki tum ayakbaglarini ibraz et.
  • janderzel zartanyan  (13.11.19 17:15:50) 
hesap hareketinin bol olduğu (para giriş çıkış) ve fakir olmadığınızı gösterecek bir miktar para olan hesap.


  • aziz dostum jack  (13.11.19 17:18:21) 
avrupa'ya gideceksen 3000 tl'yi az bulurlar. ben olsam hepsinin dökümünü alırım.


  • sir gawain  (13.11.19 17:20:39 ~ 17:25:37) 
Memuru çok çalıştırdık diye bir red söz konusu değil. Aksine olabildiğince detay sunmanız gerekiyor.

2-3 ay önce Çekya vizesi için hem maaş hesabı dökümümü, hem birikim yaptığım Euro hesabı dökümümü hem de kredi kartı dökümümü verdim.

Başvurduğunuz aracı şirketin sayfasında ülkelere göre kalınacak gün sayısına göre hesapta olması beklenen minimum nakit miktarı belirtiliyor. Garanti olması için tüm hesaplarınızın dökümünü alın.

Bu arada dikkat edin, banka gişe görevlisi son 3 ay diye çıktı alıp imza ve damga bastıktan sonra kontrol edin, benim hesap dökümümü 2 aylık vermişler ben de kontrol etmemiştim ve tekrar bankaya gitmek durumunda kaldım.
  • rakunzelll  (13.11.19 22:00:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.