[]

Beşiktaş Dikilitaş'ta Kadın Ev Arkadaşı Aranıyor !!

Merhaba,

Beşiktaş Dikilitaş'ta (Ertuğrul Sitesi durağından yürüme mesafesi 5 dk, metrobüse 10 dk yürüme mesafesinde) bir apartmanın 4. katında 2+1 evimde tek kişi yaşamaktayım ve kendime bir kadın arkadaş arıyorum. Evde bulaşık makinesi dahil beyaz eşyalar ve diğer gereçler mevcuttur.

Kadın arkadaşın temizlik ve paylaşım konularında hassas olması çok önemli.

Evin kirası toplamda: 2750 TL aidatı: 75 TL ve artı faturalar. Gelecek arkadaşla beraber kira aidat ve fatura masraflarını yarı yarıya bölüşeceğiz.
Evin herhangi bir eksiği yoktur. Gelecek kişi sadece kişisel eşyaları ve bavullarıyla gelmesi yeterlidir. Gelecek kişinin kalacağı odada 1.5 kişilik bir yatak dolap ve ayna da bulunmaktadır. İki adet fotoğraf paylaşımından birisi gelecek kişinin kalacağı oda diğeri de salona aittir.

İletişim: Müberra, 555 688 76 39

muberra.celebi@hotmail.com

 
Müberra mail falan bırakaydın bari.


  • lisw  (13.11.19 18:36:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.