[]

Flört dönemi

Kızlara sorum flört dönemindeki erkeklerle konuşmayı en çok sevdiğiniz konu nedir?

Erkeklere sorum flört etmeye başladığınız kızlarla konuşmayı en çok sevdiğiniz konu neydi?

Genel cevaplar vermezseniz sevinirim, sadece 1 2 örnek istiyorum.

 
gelecek beklentisi yaşam tarzı dinlediği müzikler aile yapısı ve günlük rutinini konuşuyorsun başka ne konuşcan


  • lata  (12.11.19 23:49:31) 
Her flortte ayni konu konusulmaz, sevilmez ki. Yeni insan, yeni sayfa, yeni muhabbetler.


  • la.luna  (12.11.19 23:54:27) 
Her şey konuşulur. Film, müzik, kitap hakkında neler sevdiği, ortak nokta bulmaya çalışma. Oyun oynar mı, spor yapar mı, gün içinde ne yapar. Ben fular takıp ahlak felsefesi yapıyorum mesela. Konuşulmaması gerekenleri yazmak istiyorum esas kendi adıma yaa. Eski sevgililer, eski hoşlanılan kızlar, her türlü 3. şahıslar. Iy.


  • noisette  (12.11.19 23:57:53) 
lata +1


  • Mossy  (13.11.19 00:23:19) 
Sarhossam edebiyat. Ki edebiyati okumaktan çok yaşamayı daha çok severim.
Ustadlarimiz sağolsun, edebi betimlemelerle siksok muhabbetine girmeden orgazm etmişliğim cok var.

Normal moddaysam, mind trickleri çok severim(karşı taraf da aynı kapasite, seviyedeyse) farkli bir enerjisi var.

Muzik film v.s muhabbetini zamparaligin çömezlik zamanlarında yapardık, yorucu geliyor yaş aldıkça. 2 sene olmuştur bir kadınla muzik yahut sinema sohbeti yapmıyorum. Muzik ve sinemayi buna değer bulmadigimdan değil, sonu seksle bitecek bir hadiseye sanatı alet etmeyi kendime yakıştıramiyorum artık.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (13.11.19 02:50:31) 
Ten uyumuna dair umut varsa seviyeyi düşürmeden daha çok ima etme yolu ile cinsellik atıfları yapılabilir ama bunun dengesini tutturmak için tarafların karakteri ve güvenilirliği lazım


  • iwillsee  (13.11.19 11:24:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.