Burunda deviasyon ve estetik - İstanbul

İyi akşamlar,

Burnumda yıllardır deviasyon sorununu yaşıyorum, hap, fısfıs hepsini kullandım idareten, şimdi yaklaşık 3-4 ay boşluğum var ve mevsim de kışken hallettirmeyi düşünüyorum. Bunun yanında küçük bir estetik de yapılacak.

Sizin, tanıdığınızın gittiği ve çok memnun kaldığı yer/doktor önerisi alabilir miyim? İstanbul tercihen, fakat Ankara, Bursa, İzmir de olabilir tabii doktor iyiyse. Buraya yazmak istemezseniz özelden bekliyorum.

ben de arayistayim kisa bir suredir, istanbul'da degil ama bursa'da 2 doktor tavsiyesi aldim. biri goktug saraydaroglu digeri de vedat menderes. ikisinden de ameliyat olan iki kisiyle tanistim ikisi de cok memnundu. soruya gelen cevaplari ben de takip edicem.

  • in vino veritas  (12.11.19 22:12:28)
Ben de bir arkadaşımdan şimdi Göktuğ Saraydaroğlu/Bursa tavsiyesini aldım. Eklemiş olayım.

  • megacracker  (12.11.19 22:34:52 ~ 13.11.19 23:09:58)
İyi akşamlar. Direk bir isim vermeyeceğim fakat birkaç tavsiyede bulunacağım. özellikle istanbulda bir çok doktor ile ücretsiz bir şekilde görüşebilirsiniz. Bir çoğu ya para almıyor ya da aldıkları parayı ameliyat ücretinden düşüyorlar. Öncelikle yaptırmayı düşündüğün ameliyat direk görünüşünü etkileyecek bir operasyon olduğu için doktoru kafanda tam oturtman lazım. Bunun için benim nacizane tavsiyem özellikle doktorun yapmış olduğu ameliyatları iyi incele. Bir çok doktor artık yaptığı ameliyatları instagram hesabı üzerinden paylaşıyor. Yaptıklarını görmediklerini bir daha düşün bence çünkü doktorun elinin oturmuşluğunu detayları oturup düşünmen uzun uzun değerlendirmen gerek ve bence bunun için sana ayıracağı 10-15 dk pek yeterli olmayacaktır.Otur düşün güzel olduğunu düşündüğün operasyonların fotoğrafını çek karşılaştır bir daha düşün ama ne yaparsan yap uzun süreli düşün. Yani o doktorun elini tanımaya çalış yaptıkları hoşuna gidiyor mu gitmiyor mu. Mesela doktor öncesi sonrası fotoğrafları paylaşıyor mu bu çok önemli. Mesela bi doktor var burunları neredeyse arşa dikecek ben hiç beğenmemiştim.kadınların klubü felan var orda doktor isimleri var ama şunu da söyleyim bazıları oralara asistanlarına sahte yorum yazdırıyor işte şuna gittim harikaydı eli çok yumuşaktı hiç şöyle olmadı felan diye... tam anlamıyla güvenme gir bak instagramına dedikleri kadar var mı diye.. bu işin bir de maddi boyutu var. Elbette çok yüksek fiyat söyleyen çok iyi yapar ya da düşük söyleyen kötü yapar diye bi kaide yok ama iyi bir doktor eğer biraz tanınıyorsa emeğinin karşılığını fazlasıyla alır... güzel iş yapan doktorlar şuan ortalama 10-15 arası istiyor he 7-8 e de yapan var 30 bine yapan da...

  • sutu seven kamyoncu  (12.11.19 23:41:15)
Gecen hafta deviasyon ameliyatimi yavuz selim pata yeditepe uni hastanesindw yapti. Tamponsuz bir sekilde. Memnunum ama estetik yok benimkinde

  • tuborg yesili  (12.11.19 23:51:12)