[]

Su an Prag’da olan var mi?

8 ispanyolla gelince insan inanilmaz yalniz hissediyormus. İngilizce bile konusacak biri yok. Var mi yarin bir sure takilabilecegim bir turk?
 
kisa sureli geldiysen gez dolas tek basina, gorulecek onlarca sey var. turk bulup ne yapacaksin anlamadim.


  • hot potato  (11.11.19 10:03:34) 
abi türkü falan boşver de, creme de la creme diye bir yer var. lütfen orada dondurma yemeden dönme. hayatımda yediğim en güzel dondurma.
tuzlu fıstık şiddetle tavsiye ediyorum

  • cay koy geliyorum  (11.11.19 12:44:40) 
studentska çikolatarından al, dünyanın en güzel çikolatası olabilir :)


  • theseachange  (11.11.19 14:22:11) 
tinder dan bak
arkadas bulursun

  • kingcyrax  (12.11.19 16:07:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.