Ücretli kullandığınız uygulamalar neler?

Yeni spotify ve netflix zamlarından sonra kullanmaya devam ettiğiniz, aldıkları paranın hakkını veren uygulamalar sizce nelerdir, öğrenmek istedim.

Benimkiler;
Spotify
Netflix
Youtube premium
Storytel
Mubi
Meditasyon (bir ay kullanıp bıraktım. Uygulama kötü olduğu için değil, kullanmadığım için)

spotify, netflix. kolay kolay bırakmam.

  • jelly bear  (10.11.19 22:01:03)
Sadece netflix var

  • all girls dream  (10.11.19 22:03:13)
Spotify
Netflix
Evernote.

Gerçi Evernote'i premium üyeliğini iptal ettim geçen. Ücretsiz olan basic üyeliğe devam ederim muhtemelen. Uygulamadan son derece memnumum aslında. Bir ara premium üyelik gerekmişti. Öyle devam etmiştim. Şimdilik böyle bir gereksinim yok.
  • put it in your appropriate place  (10.11.19 22:12:53)
Spotify
netflix
icloud storage
evernote
  • roket adam  (10.11.19 22:20:08)
Bir iki ay kadar smule e para verdim.
Tek seferlik olduğu için runtastic uygulamasını almıştım.

Google anketler ile kazandığım tüm parayı polythopia'ya yatırdım. 60-70 vardır herhalde.
  • baal  (10.11.19 22:21:45)
hiç yok.

  • facebook  (10.11.19 22:24:22)
Camscanner , radarbot

  • Mistyimage  (10.11.19 22:55:18)
spotide buradan bulduğum bir ailedeyim 2 sene falan oldu sanırım. netflixi de zengin bi arkadaşım ailesindeki boş yere aldı. :D ikisine de ölüp bitmiyorum o yüzden tam ücret ödemek saçma geliyor.

  • 9kuyruklukedi  (10.11.19 22:55:44)
spotify, netflix, icloud storage, google drive storage. bunlar aylık sürekli ödeme yaptıklarım. bir de arada premium alıp daha sonra ara verdiğim çok uygulama var. tinder, oyunlar vs

youtube premium zaten spotify ve netflix kullanan biri icin kesinlikle gereksiz diye düşünüyorum
  • everythingok  (11.11.19 01:25:21)
Netflix, Blutv
Spotify
Office365 (+onedrive)
Adobe Creative Cloud
  • nhk ni youkosu  (11.11.19 01:26:44)
netflix
playstation plus
iptv
  • duster  (11.11.19 10:50:24)
Netflix ve spotify

Netflix sabrımı sınıyor her an bırakabilirim. Spotify ise evlat gibi, bırakamam.
  • eazy  (11.11.19 10:54:29)