[]

yurtdışındayken internetten uçak bileti alamıyorum

çünkü secure code u türk numarama yolluyor ama operatör burada çekmiyor.

ne yapabilirim? delirmek üzereyim. bankaya mail attım ama geç dönerler eminim.


 
telefonunun çekmemesi kötü olmuş, normalde hatların çoğu yurtdışında da çalışır. ben bu durumu yaşadım bir iki kez ve çözüm bulamamıştım, bence en mantıklı şey, başkasına ait birinin kredi kartı ile alman ve parayı ona ödemen. türkiyede olan birisinin kredi kartından.


  • mkaya  (10.11.19 21:00:09) 
Operator cekmiyor demek ne demek? Bulundugujuz yerde telefonlar cekmiyor mu? Yani hat yok mu?

Telefonunuzu yurfdisina actirirsaniz (tabi ki hucresel veriyi kapatarak) geleb mesajlari alabilirsiniz.
  • kuehles blondes  (10.11.19 21:05:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.