Klasik saat mi akıllı saat mi?

Hangisi daha kullanışlı sizce?

klasik

  • unabomber  (10.11.19 19:11:20)
sürekli şarj etmek zorunda kalacağınız bir saat bence kullanışsız. o yüzden akıllı saat tercih edecekseniz pil ömrünün uzun olmasına dikkat edin.

  • theconqueror  (10.11.19 19:11:54)
Akıllı saatin ömrümün klasik saatten daha kısa olduğunu düşünüyorum. Bir klasik saati ömür boyu kullanabilirsiniz ama akıllı saat teknolojideki gelişmeler, yazılım güncellemeleri vb. yüzünden daha çabuk eskiyecektir.

  • microfiction  (10.11.19 19:12:35)
akıllı saat + klasik saat.

ama gerçek bir akıllı saatten bahsediyorum. o da samsung watch. diğerleri saat gibi görünen şeyler. 1500 den başlıyor iyi bir akıllı saat. ama 500 liraya normal saat bulabilirsin. bir insan bu işlere ilgiliyse 2-3 saati olmalı.
  • JackDanielSparroww  (10.11.19 19:17:13)
akıllı saat kullanışlıdır ama çok çabuk eskir. kullanışlılığı çok kısa sürer.

klasik saat kullanışlılık açısından zayıf olsa bile asksesuar olarak kullanılır. ayrıca dayanıklı bir şeyse çoluk çocuğa miras bırakılabilir. pahalı bir şeyse değer kaybetmek yerine değer kazanabilir.

ayrıca ikisinin arası da mümkün. casio eqb serisi klasik gibi görünür ama kendini telefondan gelen bilgi ile güncel tutar. güneş enerjilidir. pili bitmez.
  • sinek kral  (10.11.19 19:19:38)
Bu saatten ne beklediğinizle alakalıdır. Şahsen ben asla akıllı saat filan takmam. Onun yerine ruhu olan bir otomatik saat alır yıllarca kullanırım.

  • Başkalaşım  (10.11.19 19:50:33)
Klasik saat

  • all girls dream  (10.11.19 22:08:15)
Akıllı ssat de neymiş klasik varken

  • eylul  (10.11.19 22:24:59)