[]

arkadaşımın amcasının kolunu kıran maganda serbest bırakılmış

otlak davası mı ne var ortada. koyunu orda otlatmayın diye arkadaşımın amcasının kolunu kırmışlar. yanlarında 1 suriyeli çoban ve 1 de başka akraba var. kamera kayıtları yok. kırık açık kırık. ve serbest bırakılmış suçu işleyenler.

hukukçu arkadaşlar, ne yapılabilir bu konuda.


 
Davası açılır suçluysa ceza alır. Silah kullanılmadıysa tutuklama tedbirine başvurulmuyor


  • Mistyimage  (09.11.19 21:43:29) 
burası türkiye, hukuk ile hak aramanın en zor olduğu ülke.


  • walter white kilikli  (09.11.19 21:49:27) 
denetimli serbestlik olur. içerde yatmaz


  • jelly bear  (09.11.19 22:47:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.