Ünlü biriyle aynı binada ya da semtte olan var mı

Birçok sosyal platformda birçok kişi ünlüler hakkında yorum yazıyor ama hiç
kimse ben şu ünlüyle aynı binadayım ya da aynı semtteyim yazmıyor tamam kimseye açık adres yazsın demiyorum belki kanunen suçtur ama birileri de bari semtlerini yazsınlar

Eğer bu sitede bir ünlü ile aynı binada ya da aynı semtte yaşayan varsa ünlünün adını ve hangi semtte olduğunu yazarlarsa sevinirim

Özellikle şu kişilerin hangi semtlerde oturduklarını çok merak ediyorum bilenler varlarsa yazarlarsa sevinirim

Murat muratoğlu gerçek soyadı turan
Memduh bayraktaroğlu
Sabahattin önkibar
Erol mütercimler
Celal şengör
İlber ortaylı
Sunay akın
Ruhi çenet
Barış özcan
Rapçi norm ender ender eroğlu
Rapçi sagopa kajmer yunus özyavuz
Rapçi ceza bilgin özçalkan
Rapçi contra çağdaş terzi
Yılmaz özdil

perran kutman, enis arıkan, müjdat gezen, ali sunal, hakan özoğuz. eskiden oturup şimdi taşınanlara gelirsek yonca evcimik, gökhan özoğuz ve metin akpınar'ı sayabilirim. bir de eski askerlerden biri var. onu söylemeyeyim.
perran kutman taşındı ama ikametgahı hala burada.

  • sutlu nescafe  (09.11.19 17:03:16 ~ 17:04:22)
Eskiden başakşehir'de oturuyordum murat kekilli orada oturuyordu, halı sahaya falan geliyordu ahah

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (09.11.19 17:20:05)
burasi besiktas butun unluler bu semtte :)

  • in vino veritas  (09.11.19 17:23:26)
İlber ortaylı üsküdar taraflarındaydı eskiden.

  • Kahir ekseriyet  (09.11.19 17:58:18)
Rapçi Ceza da üsküdardaydı eskiden.

  • Kahir ekseriyet  (09.11.19 17:58:43)
eskişehir'de kanal 26'da sunucu saim vardı anneannemle 200 m. mesafede. sayılır mı? aha şu adam:

www.facebook.com
  • ya ben lan neyse  (09.11.19 18:14:56 ~ 18:15:41)
Celal şengör beykozda,
sunay akın da göztepede oturuyor.

  • jimjim  (09.11.19 21:55:33)
Eski iş arkadaşım ile aynı binada nihat doğan oturuyordu. Göktürk de.

  • emfuzi  (10.11.19 00:29:11)