[]

Çalışırken yüksek lisans için nasıl izin alıyorsunuz?

Özel sektörde izin veriliyor mu?
 
şirkete bağlı. özel sektörde çalışıp yüksek lisans yapıp derslere sınavlara giden arkadaşım var.


  • jelly bear  (09.11.19 13:40:13) 
şirketten şirkete değişir. bizim şirket destekliyor. idari izin veriyorlar. ben iki dönem haftada 1,5 gün derse gittim idari izinli olarak. ha tabi işler yetişmeyince mesaiye kalıyordum.


  • pati  (09.11.19 13:40:21) 
Izin vermekten de ote, kurumsal sirketlerde kisisel gelisim destekleniyor ve bu konuda butce ayriliyor. Belli kriterlere gore yuksek lisansinin tamamini ya da bir kismini sirket karsiliyor.


  • crown  (09.11.19 14:00:47) 
Derse gittiğim süreyi haftaici mesai de tamamlamak kaydıyla şimdiye kadar çalıştığım şirketler hep izin verdi.


  • ciagra  (09.11.19 16:24:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.