[]

Tahilsiz kedi mamasi kisirlastirilmis kedi mamasi mi

yine kafama takildi.
kedimiz kisirlastirildiktan sonra surekli n&de dusuk tahilli kisirlastilrilmis kedi mamasi veriyoruz. bu boyle 2 senedir devam ediyor.
gobeginde yaglanma var ama kilosu iyi. kosturuyoruz ediyoruz ve de mamasini olculu veriyoruz.
kediler icin tahilsiz daha iyi diye yorumlar okuyorum ama onlarda da protein miktasi cok oldugu icin karacigere zarar verir diyorlar.
sizin dusunceniz ne?
tahilsiz mi yoksa dusuk tahilli kisirlastirilmisa devam mi edeyim?

 
Bizim kedinin her yerini mantar kaplayıp aylarca tedavisiyle uğraştığımızda n&d düşük tahıllı kullanıyorduk ve veteriner mamadan olduğunu çünkü düşük tahıllı mamanın evde götünü büyüten ve sıcak iklimde yaşayan kedinin karaciğerine çok yüklendiğini, karaciğer sorunlarının da derisine yansıdığını söylemişti.

Yani bence düşük tahıllı bile kullanmayın ama kedinin sağlığı yerindeyse düşük tahıllıyla devam edin, tahılsıza geçmeyin.
  • kobuzchu kiz  (09.11.19 10:10:25) 
Tahilsiza gerek yok. Dusuk tahillida sorun yasamiyorsaniz arkadasin dedigi gibi, aynen devam.


  • la.luna  (09.11.19 12:14:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.