Tüyap Kitap Fuarı

Nasıl gitmeye değer mi? Güzel indirimler var mı? Yoksa hiç uğraşma internetten al en iyisi der misiniz?

geçen gitti gezdim dolandım. güzel kitaplar vardı, benim elimdekiler bitmeden yeni kitap almak istemediğim için yeni bir kitap almadım defter ve yks için kitap aldım.. o kitapları internettende alabilirsiniz fazla fiyat değişmez sanırım.. ama eğlence olsun 2-3 defter alırım diyorsanız gidin ama pekte eğlenmeyi beklemeyin. giriş 10 lira. ğrenci beleş..

  • sonuncu nokta  (09.11.19 01:16:44)
internetten çok daha ucuza aynı kitapları alıyorsunuz. tüyap'tan hammalık etmeye gerek yok.

eskiden insanlarla, çalışanlarla kitaplar üzerine muhabbet sohbet ederdik, koyu muhabbetlere dahil olur yeni insanlar tanırdık, şimdi sadece telefonu ile oynayanlar var.

ben eskiden aldığım zevki artık almıyorum. 20 sene düzenli gittim. taa taksim'deki şimdi trt binası olan yerdeki kitap fuarına giderdim. dört gözle beklerdim fuarı... artık "aaaa fuar mı varmış, peki" deyip geçiyorum.
  • unique hint kumasi  (09.11.19 01:51:59)
Bence insanlar "kitap fuarına gittim" demek için gidiyorlar fuara. Sınav kitapları vs için gidenleri tenzih ediyorum ama yani o kadar yol, o kadar kalabalık, yetmezmiş gibi bir de gitmeye değer bir indirim de yok. Tabi ki standların kirası vs derken internet ile aynı fiyata olmasını beklemiyorum ama bu saydığım nedenlerden dolayı pek çekici gelmiyor bana.

  • ravenclaw  (09.11.19 04:26:04)
beylikdüzünde yaşıyor olsaydım giderdim.

  • yeahbutso  (09.11.19 08:47:53)