[]

yüzdeki yarayı hızlı iyileştirmek

baş aşağı durursak bu süreci hızlandırabilir miyiz? daha fazla kan gider falan?
 
yarayı hızlı iyileştirmek istiyorsan birincisi sigarayı ellemeyeceksin, alkol almayacaksın ve çok dengeli besleneceksin.

yarayı temiz tutman ve pansumanlarını da geciktirmemen lazım, ayrıca hızlı iyileşmesini sağlamak için kortizonlu merhemler mevcut ama doktor kontrolünde kullanılması gerekir. bir de iz kalmaması için bazı pahalı merhemler olduğunu duymuştum.
  • hem şişko hem deli  (09.11.19 00:34:05) 
Gotu kola bitkisi olan merhemleri bak


  • catch the arrow  (09.11.19 01:23:30) 
Toprağa birkaç gün günde en az 10-15 dk çıplak ayak basmak yaranın çabuk iyileşmesini sağlar.

Bir de tıbbi sülük rekonstruktif cerrahide çok kullanılan ve fayda görülen bir hayvandır.

Bunlar doğal ve etkili yöntemler.
  • KUCO  (09.11.19 11:09:04) 
Yaranin buyuklugunu bilmiyorum ama madecassol deriyi hizli kabuklastiriyor. Ayrica aloevera bitkisinin icini deriye surmek de ise yariyor.


  • nax  (09.11.19 20:22:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.