[]

Terhis tarihi hesaplama

Sevk tarihim 21 Aralık, üzerine saydığımda 10 ocakta terhis olacağım gibi duruyor ancak yemin töreni pazarları oluyor diyorlar ve 10’u Cuma’ya geliyor. Ben mi yanlış hesaplıyorum, pazar diyenler mi sıkıyor yoksa pazara kadar tutacaklar mı?
 
yemin töreni cuma günü oluyor. bedelliysen girdikten sonraki 3. cuma çıkıyorsun.


  • lesmiserables  (09.11.19 00:27:58) 
cuma yemin töreni oluyor.size bir kağıt imzalatıyorlar o hafta idari izin ile alakalı.cuma yemin töreninden sonra çıkıyorsunuz.


  • drako  (09.11.19 09:53:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.