[]

yüksek lisans- tecil

merhabalar bir iş başvurusu için online başvuruda 3 sene tecil isteniyor.(başvuruken e devlette gözükmesi lazım)

tezsiz kurtarmıyor bu durumda tezli yüksek lisans arıyorum.

-ben istanbuldayım hiç çalışmadan alese girsem puanımla muhtemelen istanbulda bi okula kaydolamam. mülakat, yds falan istemeyen dandik bir şehirin dandik bir üniversitesi uzaktan kayıt olma şansım var mı?

 
Maalesef. Tezli de ales özellikle şart.


  • kablelvuku  (08.11.19 23:17:04) 
Özel üniversiteler tezli için alese bakmayabiliyor. Araştırmak lazım.


  • doruklara sevdalandım  (09.11.19 18:23:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.