[]

Ertesi gün hapı kullandıktan sonraki ilk regl

Hayatımda ikinci defa kullandım bu hapı. İlki on sene önceydi galiba, nasıl etkiler bıraktığını hatırlamıyorum. Sağdan soldan kullandıktan sonra özellikle ilk regl döneminin ekstra acılı, ağrılı, gergin geçtiğini duydum. Reglimin başlamasına bir haftadan uzun bir süre var ama karın ağrım var feci. Iq um sıfırlanmış gibi, kafamı toparlayıp hiçbir şey yapamıyorum. İnanılmaz gergin ve öfkeliyim.

Bu süreçte beni biraz olsun rahatlatacak önerileriniz var mı?

Neden kullandın o hapı, salak mısın vs demeyin. Mecbur kaldım, kullandım. Oldu bir kere. Gerginim, ofansif yaklaşmayın. :)

Teşekkürler.

 
Neden kullandığın bizi bağlamaz ama çok ciddi bir ilaçtır. Zaten kendisi doğum kontrol için kullanılan bir ilaç değildir. Yakın zamanda ard arda kullanıldığında kiste neden olabilir. Soruna gelecek olursak bünyeyi kötü etkiler. Ama atlatırsın merak etme.


  • silah taciri  (08.11.19 22:54:43) 
eczaneye topikal magnezyum sorun. yoksa magnesium glycinate ya da başka bir magnezyum hapı araştırın. hapı uyumadan önce alın, topikali sabah akşam sürün.


  • inekadam  (08.11.19 23:32:41) 
Ben de kullanmıştım ama hiç öyle şeyler olmadı, gayet gününde regl oldum. Benim reglim zaten anormal derecede ağrılı geçer, yine ağrılı geçmişti. Siz bol su için, düzgün beslenin, soğanı kaynatıp suyunu için(sandığınız gibi acı bi tadı yok hatta bi miktar tatlı) , gevşeyip karnınıza masaj yapın sık sık. Vücut bi şekilde atacak o ilacı. Bol su için ki çabucak atsın en temiz şekilde.


  • megalomaniac  (09.11.19 03:08:43) 
Ayrıca regliniz erken ya da geç olursa korkmayın, içtiğiniz hap düzeninizi değiştirebilir.


  • kobuzchu kiz  (09.11.19 10:13:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.