[]

Volkswagen Yetkili Servis(Avrupa Yakası)

2017 model 1.2 tsi polo araç için, 60 bin bakım yaptıracağım (buji falan değişecek sanırım). geçen sene aldığımda bakımını yaptırmıştım, 1 senede yalnızca 6 bin km kullandım. garantisi mayıs ayında doldu, iyi niyet garantisi devam eder de olası bir dsg arızasında kolaylık sağlanır diye istemesem de yetkili servise götürmeye karar verdim.

evime yakın servisler tamaş, avek ve uzay.

bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? bazı servislerde sorunsuz arabaya bakım yaptırdım 2 hafta sonra yolda kaldım gibi şeyler okudum, gidip memnun kaldığınız var mıdır?(geçirme kısmı hariç)

 
tamaşta yaptırıyorum bi problem yaşamadım şimdiye kadar


  • rentts  (08.11.19 22:43:28) 
Eskiden Avek e yatırıyordum, benim o zamanki aracı da onlardan almıştım bir sıkıntı yaşamadım hiç.


  • vampir akrep  (09.11.19 00:51:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.