[]

Parkeden kedi çişi kokusu çıkarmak

Arap sabunu, domestos denendi.
Bir süre düzenli olarak silinecek.

Başka ne yapmalı koku çıksın diye?

 
Icine islemistir. Ayni yere tekrar tekrar isemezse koku ölür bi sure sonra. Sirke mirke de deneyin.


  • la.luna  (08.11.19 21:23:14) 
beyaz sirke.


  • avianthem  (08.11.19 21:34:18) 
Çamaşır suyu dökmeyin sakın; kediler için çamaşır suyu kokusu ekstra keskin oluyor, kuma alıştırmak için yanına hafif çamaşır suyu damlatanlar bile var.

En iyisi sirke. Bolca boca edip birkaç saat bekletin, sonra güzelce silin. Hem kediler kokusunu hiç sevmez hem de tüm çiş kokusunu alir.
  • fraise  (09.11.19 04:51:24) 
kedinin ordan kokuyu alıp tekrar ayni yere isemesini engellemek icin enzim temizleyici ile silmeniz gerekiyor.


  • pilav  (11.11.19 17:38:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.