[]

turkiye'de pozitif haber

siyaset-gundem-ekonomi ve futbol disinda haber takip etmek, okumak istiyorum.

aradim, bulamadim. bildiginiz, yararlandiginiz bir kaynak, site varsa benimle paylasir misiniz?

tesekkur ederim:) guzel hafta sonlari gecirmenizi diliyorum.

 
Ben çareyi Youtube'da buldum. Müebbet Muhabbet, artı 90, Başak Kablan gibi.


  • kaset  (08.11.19 21:16:51) 
bundlehaber güzel, yaratıcıları ekşi'den sanırım.


  • aziz dostum jack  (08.11.19 21:18:54) 
youtube'da siyasetle alakasız türk kanalların peşinden gidebilirsiniz. otomobil için benzin, teknoloji için teknoseyir, geyik için geekyapar, gerçek bir geek arıyorsanız bobin kafa vs. örnekler çoğaltılabilir.


  • avianthem  (08.11.19 21:42:14) 
+futbol sohbeti için de vole.


  • avianthem  (08.11.19 21:42:39) 
bilimturkiye.org


  • yemrem  (08.11.19 21:52:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.