slither.io neden kasıyor?

i7 işlemcili 16 gb ram'li makinada bile kasıyor bu oyun. sizde de böyle mi? lolde pingim 18 ms burada 120 130 ms ve işlemci %100 ile başlıyor oyun. birde 10000 puanı geçtiğim zamn takılmaya başlıyor birinciyken saçma sapan bir şekilde ölüyorum ne olduğunu görmeden. oyun 2 saniye sonra geliyor kendine...

agar.io'da da bence feci kasıyor. normalde fanı çalışmayan laptobun fanı cayır cayır dönüyor. bu oyunlarda arka planda bi işler dönüyor kesin. bu kadar enerji ram harcaması mantıklı değil.

  • jelly bear  (08.11.19 21:17:37)
mining yapıyodur belki :D

  • theseachange  (08.11.19 21:19:25)
mining yapamaz ublock origin var. ama ben bu oyunlarda kasmayan pc hayatımda görmedim. kim kasmadan oynuyor anlamış değilim. arkadaşın gaming pc de kasıyor bu agar ve slither'da... e kim oynuyor o zaman bunları kasmadan?

  • Tears of Devil  (08.11.19 21:24:13)
İlk çıktığı zamanlar ya da benim öğrendiğim zaman diyelim yani 4 sene önce falan kasmadan oynamıştım biraz. Ama daha sonra hiç kasmadan oynayabilmisligim yok

  • westblack  (08.11.19 22:45:18)