[]

Sakal kesmek - kesmemek

belli bir siyasi kesimin teveccühü yüzünden sakalı sevmesem de kesince resmen yumurta gibi oluyorum. sevmesem de sakallı dolaşıyorum.

sizin sakal-erkek düşüncelerinizi alabilir miyim?


 
ben artik yakismadigini bildigim halde kesiyorum sifir tiras oluyorum bazilari gibi gorunmemek icin.


  • turbo sadık  (08.11.19 20:18:15) 
store.donanimhaber.com

Valla bende durum görseldeki gibi olduğu için uzatıyorum. Sakalsız kendimi çıplak hissediyorum.
  • j r r tolkien hayrani  (08.11.19 20:21:45) 
illa at hirsizi veya yobaz gibi dolasacaksin diye bir kural yok sakalli olunca. duzgun bir sekilde sekillendirip (berbere git) her hafta (bir veya birkac defa) duzeltirsen sorun yok.

mukemmel degil ama ornek: media.gettyimages.com
  • hot potato  (08.11.19 20:31:48 ~ 20:33:52) 
yakışan ve bakımını yapan uzatsın diye düşünüyorum. şu menton denen bölge (sanırım öyle deniyor yani, boynun ön kısmı) düzenli tıraş edilmediğinde bir de sakal 2-3 santimi geçtiğinde kötü görünüyor ve o bahsettiğin profili andırıyor bana.


  • Mossy  (08.11.19 20:32:59) 
Gerçekten sakalın çok yakıştığı ve bakımını da (düzenli olarak kesilmesi vb.) düzgün yapan adamlar var etrafta, hiç de belli bir kesime ait gibi durmuyorlar. Kavramlara takılmayın bu kadar bence.

Sakal açısından son zamanlarda gördüğüm en iyilerden biri mesela, www.instagram.com
  • whyamy  (08.11.19 20:41:34) 
Sakal fiks bende. Siyasi durmuyor, 2-3 numara civarinda hep. O yuzden sikinti etmiyorum.
Siyasi gibi gorunse de cok sey degil, ben ne olduğumu biliyorum.

  • stavro  (08.11.19 22:12:37) 
sakalsız yakışıklı olabilen erkek pek yok o yüzden kirli sakal iyidir.


  • tabirimekruh  (08.11.19 22:33:47) 
bıyık.


  • m4deniz  (09.11.19 13:39:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.