[]

doğu ekspresine nasıl ve nerden bilet alabilirim?

arkadaşlar nasıl beceririm bu işi?
 
yani googlea doğu ekspresi yazsan direk tcdd geliyor, en altta da bilet al diye düğme var.
neresinde zorlandın da nasıl beceririm bu işi diyorsun anlamadım hocam.

  • gaza gelen  (08.11.19 20:58:32) 
tcdd s....nin keyfine göre bazen satılığa çıkarmıyor yataklı kısmı.

yıllarca erzurum-ankara yaptım. ne zaman doğu ekspresi moda oldu tcdd nin şeyi başı ayrı oynamaya başladı. biletleri satışa çıkarmadan birilerine peşkeş çektiğinin canlı şahidiyim.

çomaristanlık yapmazlarsa eybis denen lise projesi yazılım parçasından alabilirsin.
  • ya ben lan neyse  (08.11.19 21:03:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.