[]

Aracım kaza sonrasinda 5 haftadır serviste, normal mi?

Merhabalar,

İlk defa kaza yaptım cahilliğime verin. Kırmızıda arkadan vurdular, tampon ve bagaj kapisi hasar aldı. Kasko bir hafta araç verdi, ben de herhalde bir haftada yaparlar dedim. Oldu 5 hafta. Normal mi?


 
Değil


  • malheiros  (08.11.19 19:10:00) 
5 hafta olması mümkün değil. Gidip orada bunun hesabını sormazsanız 10 haftada olabilir.


  • Başkalaşım  (08.11.19 19:15:03) 
Köpeği İstanbul'a getirmem lazımdı o yüzden anlaşmalı servise vermezsem eksper görmeden aracı alamayacaktim. ben de mecburen öyle yaptım. Çalışıyorum ve İstanbul'da araca ihtiyacım yok. Bursa'da servis. Sadece onun için de gidesim yok. Nasıl süreci hizlandirabilirim?


  • knazım  (08.11.19 19:20:44) 
Telefonla servis yetkilisini taciz edeceksiniz ve oraya gittiğinizde kıyameti koparabileceğinizi hissedip Ya doğruyu söyleyecek ya da işi hızlandıracak.


  • malheiros  (08.11.19 19:23:42) 
5 hafta aşırı süre.parça temininde sıkıntı olan bir araç değilse bin kere biterdi araç


  • duptıs  (08.11.19 19:25:35) 
Ben de epey beklemiştim. Önden vurmuştum ve hasar fazlaydı. Kaskoyla yetkili servise verdim. Süre geçiyor, arabayı soruyorum bana parça bekliyoruz diyorlar. Bir kaç kere aradım cevap aynı. En sonunda şerefsizler klimasız olarak teslim edelim, parça gelince tekrat servise alırız dediler. Bu cevapla tepem attı ve adamlara 3 gün dedim. Şerefsizler 3. günün sonunda teslim ettiler. Anladıkları dilden konuşman gerek


  • silah taciri  (08.11.19 19:45:15) 
5 hafta aşırı bir süre. Büyük bir şehirdeysen serviste 1 hafta bile çok süre çünkü onlar kolayıma kaçıp masraflı yolu tercih ederler.


  • giovanne  (08.11.19 20:01:49) 
aşırı uzun ara taciz et


  • garavel  (08.11.19 20:10:29) 
2005 model honda civic 3k spor aracım için 2 ay parça tedarik süresi vermişti servis.


  • redskull  (09.11.19 08:57:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.