[]

tatlı yedim midemi mahvetti

selam, öğle yemeğinde yemekhanede waffle tezgahı kurmuşlar dayanamadım yedim. Mideyi mahvetti ya, su içmekten heder oldum. Başka ne yapsam?
 
Karbonatli su icebilirsin. Sut icebilirsin Hemen bi eczaneden gaviscon surup veya rennie tablet alabilirsin.


  • la.luna  (08.11.19 14:01:47) 
nane limon


  • legalize marijuana  (08.11.19 14:23:21) 
Soda


  • mg3929  (08.11.19 14:25:00) 
rennie+1


  • muslugubozukhayrat  (08.11.19 14:40:27) 
merak ettiğim için soruyorum, midenizin rahatsızlık verdiğini nasıl hissettiniz ?bağırsak, karın, boşluğu, apandisit vs. aynı bölgelerde yer alıyor. şikayet kesin midemde dedirten nedir? gecmis olsun


  • kanlakarisikyagmur  (08.11.19 15:30:23) 
Mideyi mahfetti çok geniş bi spektruma sahip. Nane-limon miden bulaıyorsa iyi mesela, soda daha çok ağzına gelecek gibi tıkandıysan iyi (kaldı ki bence içmemek daha iyi bu durumda ama), rennie ya da karbonalı su midede yanma varsa ve boğazından yukarı gelen ekşimsi bi tat hisediyorsan iyi.


  • superfluid  (08.11.19 16:33:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.