[]

90 lardan tv programı

Alttaki varsayalım ismail duyurusunu görünce aklıma geldi ya. Görüntüler çok silik. Aklımdaki yerler:

Bu bir skeç ya da filmden bir sahne
Bir sınıf ortamı
Adile naşit tarzı bir öğretmen
Bir öğrenciyi tahtaya kaldırmış
Varsayalım ahmeeet (ismi salladım) diyerek sürekli sorular soruyor


Bu duyuruyu yazarken de ince ince yasemincede olabilir diye aklıma geldi, onun vardı alican diye bir tiplemesi, baktım bir bölüm ama o değildi sanki.

 
yasemince degilse olacak o kadar ya da bir baska gece olabilir diye dusundum.


  • in vino veritas  (08.11.19 00:51:38) 
90lar değilde hayat bilgisi dizisi olabilir mi


  • HasanK  (08.11.19 00:57:17) 
Hayat bilgisi değil. 90lar ya da öncesi. Belki de yasemince ya da olacak o kadar ın bir bölümünde bile olmuş olabilir.


  • Kahir ekseriyet  (08.11.19 01:30:43) 
devekuşu kabare'nin oyunlarından biri çağrıştı zihnimde. hatta niyeyse doğrudan ahmet gülhan geldi gözümün önüne.


  • kibritsuyu  (08.11.19 01:47:49) 
Ahmet Gülhan ve Adile Naşit "Hababam Sınıfı Müzikali"nde oynuyorlardı. 80'lerden. Devekuşu değil. Ama aynı dönem ve aynı ekipmanla çekildiği için karıştırması kolay. Ahmet Gülhan müfettiş, Adile Naşit ise malum Hafize Ana. Soru sorulan ortam müfettişin sınıfa soru sorma sahnesinde. Sonra "buyrun siz sorun" diyor ve öğrenciler sazı ellerine alıyordu. Hatta Yonca Evcimik'in gençliği burada görülebilir, öğrencilerden biri oydu. İnek Şaban'ı İlyas Salman oynardı. Burada Badi Ekrem (Şener Şen) aynı zamanda müdür yardımcısı görevini de yapıyordu. Evet biraz fazla serbest bir uyarlama.


  • d max  (08.11.19 12:30:41) 
varsayalım ismail vardı, ferhan şensoy'un.
yasemince'de söyle bakalım alicaaaaan vardı

  • neynep  (08.11.19 13:10:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.