İnteraktif eğitim öğretim

Okuldaki akıllı tahtayla ilkokul çocuklarıyla interaktif bir öğrenim süreci planlamak istiyorum ama akıllı tahtayla kullanabileceğim program, site, tahtaya bağlanacak araç gereçler hakkında pek bir fikrim yok. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan ricam, bana yardımcı olmaları.

Bildiğiniz gibi akıllı tahta denen şey içine Windows 10 yüklü, dokunmatik bir bilgisayar en nihayetinde. Belki dokunmatik ekranı sayesinde çocuklara tahtada etkileşimli olacak şekilde konuyu verebileceğim siteler vardır diye düşündüm.

Aslında kafamda, küçükken ataride oynadığım duck hunt oyunu gibi bir şey var. Bu tahtalar destekliyor mu emin değilim ve uygulama öğrencisi olduğum için sürekli deneme fırsatım olmuyor. Tahta ile bağlantılı bir kumanda ile öğrenciler sıralarından tahtayla etkileşime geçebilse süper olur gibi.

Her neyse fazla uzadı. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

www.youtube.com
telefondan kullanılacak sekilde hackleniyor sanırım
en kötü telefona emulator kurup ordan duck huntı calıştırmak
smart board hack diye arastır
  • hitsumo  (07.11.19 23:59:00)