[]

Bir kadın arıyorum.

Bu kadın farklı hayatım olsa ne olurdu diye düşünüp kâh Polonya'da madenci bir adamın karısıymış gibi o adam ve çocuklarıyla kâh Şilili bir çiftçinin karısıymış gibi o kadının kıyafetlerini giyip adamın koluna girip yanında da o adamın 4 çocuguyla ve kâh da Paris'te multimilyoner birinin sevgilisiymiş gibi adamın Ferrari'sinde poz verip yayınlıyordu. Çok ilginç bir çalışma, hatırlayan ve link bırakabilecek varsa çok teşekkürler.
 
Şöyle bir kitap var benzer: Sinek kadar kocam olsun başımda bulunsun - Hatice Meryem

Ama sanırım sizin bahsettiğiniz bir fotoğraf sergisi gibi bir şeydi.
  • aceminick  (07.11.19 21:42:33) 
@aceminick

Evet üstadım, ya instagram ya da onedio / mynet gibi bi sitede gördüm. Cok ilgincti. İşin tuhafi google'a ne yazacagimi da bilmesigim icin bulamiyor.
  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (07.11.19 22:05:26) 
Susan Copich


  • Fritz-X  (08.11.19 09:24:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.