[]

yesil receteli ilaclarin recete yenilemesi sureci nasil oluyor?

yakinda bir psikiyatriste gidecegim. bana yesil receteli bir ilac yazma ihtimali var (bu ilac eskiden receteli degildi ve uzerimde basariyla kullaniliyordu). 1 kutusu 20 gun gidiyor diyelim bu ilacin. Yeniletmek icin 20 gunde bir muayeneye mi gidiyoruz yoksa daha degisik bir yolu mu var?
 
Devlet hastanesinden rapor çıkartıyprsunuz, ancak ilaç tek başına yeterli olmadığından düzenli, haftada 1 terapiye gitmeniz şart.


  • kaset  (07.11.19 17:55:19) 
İlaç raporu çıkarırsa 3 aylık ilacınızı tek seferde alabilirsiniz. Diyelim 1 senelik rapor çıkardı daha sonra 3 aylık periyotlarla aile hekiminize gidip temin edebilirsiniz.


  • flexner wintersteiner  (07.11.19 17:57:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.