[]

Flört yapınca kısmetin açılması

Bakın sevgili bile değil flört diyorum. 3-4 yıldır kimseyle görüşmüyordum 1 aydır biriyle flört halindeyiz biz sevgililiğe yaklaştıkça bana talip yağıyor resmen. Geçen ilk kez buluştuk akşamında 2 kişi yazdı biri işinde başarılı kaslı maslı biri baya eğlenceli. İnsani yoldan çıkaracaklar. Hayır flörtümden kimsenin haberi yok story falan da atmıyordum nereden toplanıp geliyorsunuz o kadar sap gezdiğim yıllar neredeydiniz? İnstagramdan takip atanların profili bile değişti düzgün düzgün insanlar gelmeye başladı ne bu arkadaşlar murphy kuralı falan mı?
 
  • datnet  (07.11.19 17:33:26) 
Ne güzel işte bir alana 2 bedava olmuş. Bundan sıkılınca öbürüne gidersin hemen ;)


  • Avoiding The Puddle  (07.11.19 17:36:23) 
Kesinlikle böyle bir şey var. Aynı durumu yaşadım. Kimseye söylemediğim hatta kendim bile ilişkimi gidişatından emin değilken yıllar yıllar önceki tüm kırık dökükler pıt pıt ortaya döküldüler. Yani gerçekten şaka gibi. Bu zamana kadar neredeydiniz be mübarekler diyesi geliyor insanın ama o anki ilişki o kadar huzurlu ve iyi geliyor ki onu bile demeye lüzum olmuyor. Yaşadım biliyorum anlıyorum. Ama neden böyle oluyor hiç bir fikrim yok. Varsa açıklaması olan buyursun öğrenelim gerçekten.


  • aceminick  (07.11.19 18:21:10) 
"felaketler ard arda gelir.."


  • lata  (07.11.19 18:27:21) 
Erkeğim, aynısını ben de yaşıyorum.


  • Gecikmeli Tapa  (07.11.19 18:53:25) 
Sürekli aynı durumu yaşıyorum. Gelen ekstra taliplere prim vermeyip flörtümle devam ediyorum sonra yanlış seçim yapmış oluyorum :D karakterli davranmanın bir işe yaradığını hiç görmedim.


  • pastörizesüt  (07.11.19 19:35:04) 
tam tersini yaşıyorum.

not even, 1 tane bile yok. neyi eksik yaptım ki acaba? bir sürü seed ettim. kızlar yanılıyor olamaz, yanılıyorlarsa da yapcak birşey yok. vazgeçmek üzereyim. tik tok.

ha unutmadan siz bunları nerede yaşıyorsunuz :D
  • baldan kaymak  (07.11.19 21:14:43) 
Hep öyle olur. Sadece senin başına gelmiyor.


  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (07.11.19 21:30:03) 
aynısı başıma geldi bugün çok haklısın :)


  • duyurunun bug'ı  (07.11.19 21:32:51) 
o değil de 1 aylık flört nedir ben ona takıldım. o kadar uzun kimse kimsenin şeysini beklemez sen yolu bul diğerlerinden.


  • windows95  (08.11.19 00:31:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.