[]

bi google desktop vardı

müthiş, mükemmel bir programdı ama google hep yaptığı gibi onun da fişini çekip geliştirmeyi durdurmuştu. sonrasında birkaç alternatif denemiştim ancak hiçbiri google desktop kadar iyi değildi, zaten google en iyisini yaptığı için o alanda başka bir program yapmaya uğraşan yoktu.

bugünlerde var mı google desktop kadar iyi olabilmiş bir program?


 
www.copernic.com 'dan bahsedilmiş alternatif olarak.


  • ayin yazari  (07.11.19 18:14:20) 
UELI var. Tam olarak keyfinize uydurmak için biraz ayarlarıyla oynamanız gerekebilir ancak gayet hızlı çalışan ve arayüzü modern bir uygulama.


ueli.oliverschwendener.ch
  • synthetic a priori  (07.11.19 19:16:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.