[]

black friday - macbook indirimi

macbook alacağım kısa zaman içinde
black friday vs indiirmi olur mu sizce? 
beklentinizi yüksek tutmayın, indirim olsa bile gerçek fiyatını normalde yüksek gösteriyorlar. haliyle pek bir avantajı kalmıyor.

yani özel bazı ürünler vitrinde ucuza satılıyor, diğerlerinin fiyatları neredeyse aynı kalıyor.
  • aziz dostum jack  (07.11.19 16:55:41 ~ 16:56:14) 
olur

n11.den 2 yıl önce 11.11'de almıştım
n11 ESCMARKET dükkanını takip et, yalnız birde hediye çeklerini takip etmen gerekirdi
mesela bende 5000 lira üzerine 450 lira kupon aldım, ücretsiz bir şekilde
neredeyse %10 az değil
  • tamamhosdiyonda  (07.11.19 17:06:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.