[]

sherlock dizisi hk

sherlock holmes kitabını okumadım, dizi ve kitap hakkında hiçbir bilgim de yok. diziyi izleyeyim mi?
 
izle. Filmi var onu da izle.


  • kitik  (07.11.19 11:57:08) 
bence de izle.


  • blatta hiberna  (07.11.19 11:58:33) 
sherlock holmes adına 4 roman, 50-60 tane de hikaye var. diziyi izlemek için hiçbirini okumana gerek yok. karakterin adını bile duymamış olabilirsin ve yine de başlayabilirsin rahatlıkla. modern bir uyarlama zaten, birçok şey değişmiş, her şeyi de baştan tanıtıyorlar. evet, bölümlerdeki olayların hepsi az çok kitaptaki olaylardan esinleniyor ama zevk almak için bunları bilmek gerekmiyor.


  • ckorkmaz  (07.11.19 12:00:43 ~ 12:02:47) 
Sherlock Çok hızlı konuşuyor. Kaçırdığın yerleri geri sardır. la casa de papel gibi çerezlik arka arkaya izlenilecek bir dizi değil. Bölümler zaten az haftada bir izlersen daha çok tadı çıkar kanaatimce.


  • kckmlqm  (07.11.19 18:05:25) 
Sherclock dizisiyle kitabin gectigi donem farkli. Temelde ayni hikayeler var evet bolumlerde ama karakterlerde de farkiliklar var kitaptan. Moriarty filan cok baska anlatılmış. Kitabi okumadan dizi basli basina izlenir. Filmler kitaba daha uygun bu arada.


  • hindistan cevizi  (07.11.19 22:19:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.