[]

İstiklal Caddesi civarı Pub

Merhaba,

Gerçi artık iyi bir yer bulmak kolay değil İstiklal'de ancak anılar var. Uzun süre sonra gideceğim arkadaşlarla sigara içilen bahçesi olan mümkün mertebe iyi bira bulabileceğimiz bir pub önerisi olan var mı?

İnternette James Joyce ve Corner diye yerler gördüm. Var mıdır sigara içilebilir alanları? Bir de bu akşam 6'da yer bulabilir miyim?

 
Corner Irish Pub var. Pek severim orayı. Cumaları aşırı kalabalık oluyor ama bugün yer bulabilirsiniz herhalde. Girişte yarı açık bir alan var orada sigara içiliyor. İçerde içiliyor mu hatırlayamadım.


  • rusalka  (07.11.19 11:40:34) 
sorunun baslıgını görünce corner yazmak icin tıkladım, sonra hem sizin hem ilk cevaplayanın corner yazdıgını gördüm :D

o zaman ilkine ek yapayım, içeride içilmiyor, dışarısı da kalabalık olabiliyor. ama yine de süper bi yer.
  • turk kizi  (07.11.19 11:56:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.