[]

Vergi memurlari

Bir firmaya gidip ciro/sgk odemesini sorgulamiyorlar mi?

Adamin nace kodu belli yaptigi is belli o sektorde calisan firmalarin kac kisi ile ne kadar ciro yapacaklari belli.

Ornegin metal islemenin bir kolunda kendine ait nace kodu olan bir alt sektorde.

Firmalar genellikle 30 isci ile 20-30milyontl ciro yapiyorlar.
40-60milyontl icin 60 isci lazim.

Firmanin biri ayni isi ayni ciroyu 3 kisi ile yapiyorsa vergi memurlari ne ayaksin olum sen demiyorlar mi?

 
Devlet her şeyi bilir, gerektiği kadar sıkar. Gelişmekte olan bazı firmaları çok sıkarsan, yaşama şansı bulamaz.

Yeri geldi mi, gelip "hop birader, buraya kadar geldin. bundan sonra şunlara şunlara dikkat etmezsen, ananı ağlatırım" diyorlar. Kulağını çekiyorlar.


.
  • kartallar yuksek ucar  (07.11.19 10:35:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.