[]

Alüminyum içermeyen fakat koruyuculuğu yüksek roll-on tavsiyesi

Sb
 
şimdi tavsiye falan ederler ama öyle bir ürün yok.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.11.19 09:52:37) 
sebamed bir ara alüminyum içermiyordu ancak bir halta da yaramıyordu.


  • teritori  (07.11.19 10:01:50) 
Art de Huile


  • Psychender  (07.11.19 10:07:05) 
Yeni keşfettim, sodyum bikarbonat.

Toz halinde ve çok ucuz, saf halde içinde alüminyum falan yok. Parmak ucunu nemlendirip toza batırıp koltuk altına sürüyorsunuz, 24 saat koku falan kalmıyor. Hayatımda denedigim hiçbir deodorant bu kadar performansla işe yaramadı diyebilirim. Hayat boyu yetecek sodyum bikarbonati da 12 liraya falan alabileceğiniz için inanılmaz da ucuza geliyor.
  • JohnOakley  (07.11.19 11:54:16) 
Koruyuculugu aluminyum sagliyormus zaten
Mecbur kullaniyorum ben :(

  • Flipsflops  (07.11.19 18:39:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.