[]

Taksim, Osmanbey Civarı Dil Kursu.

Değerli suserlar YDS 60 dil notum bulunmakta. Ama konuşma konusunda öyle böyle geride değilim. İngilizce cümle kurmaya başladığımda inme iniyor sanki. Her ne kadar son zamanlarda aşmaya başlasam da bu durumu, sanırım kursa gitmeden olmayacak. İş bu sebeple; Taksim, Şişli, Osmanbey lokasyonunda dil kursuna yazılmak istiyorum.

Mümkünse insani fiyatlarda kaliteli bir kurs olsun tabi.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

 
merhaba. ingilizce konuşmak dil kursunda öğrenilmez. tercihen türkçe bilgisi çok az olan özel hocadan bire bir ders almanızı öneririm. www.ozelders.com expat cenneti.


  • bir garip melek  (07.11.19 19:20:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.