[]

kombi hakkında

yeni eve taşındım, kombi var balkonda,

kombi aşağıdaki fotodakinin aynısı, ortadaki vana sola çevirince kış modu sağa çevirince yaz modu diye bişeyi aktifleştiriyor, sola çevirdim kış modunu aldım, soldaki vana peteklerin sıcaklığı sağdaki vana banyo duş suyu vs sıcaklığını ayarlıyo.

şimdi sorum şu ben kombiyi açtığımda 40 derecenin üstüne katiyyen çıkmıyor, belli bir süre sonra da suyun sıcaklığı bi anda 20 dereceye düşüyo. sonra bi daha kendi kendine yükseliyor bi daha düşüyor, peteklerde dalgalanma oluyo bunun sebebi ne olabilir?

kombiparcafiyati.net

 
Su seviyesi nasil? Yeterli su var mi kombide. Sagdaki seylerden biri onu gosterir sanirim. Su eksikliginden yapabilir b


  • fakyoras  (06.11.19 19:11:44 ~ 19:11:57) 
abi suyu gösteren basınç şeysi 3'e dayandı 3 kırmızı nokta sanırım fazla açık tutmuyorum havaya uçmayalım diye, su basma vanasını buldum altta ama boşaltmayı bulamadım


  • nahtoderfahrung  (06.11.19 19:12:55) 
genelde mavi olur. sola cevirip asagiya cek. ya da peteklerden bir tanesinin vanasini ac. su al petekten.


  • turbo sadık  (06.11.19 19:15:50) 
@turbo sadık, kombinin üzerinde sadece su basma var, şöyle bişey dikkatimi çekti, balkonda bu petek kombinin olduğu hizada yerde bi vana daha var direk gidere doğru bakıyor ufak bi açayım dedim siyah su aktı, o olabilir mi boşaltma vanası yoksa peteklerinki midir?


  • nahtoderfahrung  (06.11.19 19:18:31) 
o mu bilemiyorum. da siyah su geldigine gore isini gorur o :)


  • turbo sadık  (06.11.19 19:50:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.