Bunu neden yapiyorum? dediginiz seyler neler?

Bir video cekecegiz, bununla ilgili yardiminiza ihtiyacim var.

Hic icinizden “Bunu neden yapiyorum?”diye sordugunuz, cevabini bulamadiginiz sorular oluyor mu?

Bunu yaptiginiz ama neden yaptiginiza anlam veremediginiz sorular.

Eski sevgilimi neden unutamiyorum? (Unutmak istiyorum.)
Ihtiyacim olmayan urunu neden aliyorum? (Halbuki sadece indirim vardi, eve geldigimde pisman oluyorum)
Vize haftasinda ders calismam gerektigini biliyorum, calismiyorum, peki neden calismiyorum?
Anneme bagirmak istemiyorum, bagiriyorum, peki neden bagiriyorum?
Komsunun bana soyledigi bir kelimeyi zihnimden cikaramiyorum?

Bihter icimden ciksin istiyorum...Cikaramiyorum. (Cik icimden Bihter!)

Sizin bununla ilgili anlam veremediginiz durumlariniz oluyorsa bizimle paylasir misiniz?

Benzinlige her ugradigimda sade alip iciyorum. Neden bilmiyorum ama istasyona girdim mi sade soda almak zorundaymisim gibi kendiliginden markete yonelip aliveriyorum. Ac karnına oldugum zamana denk geliyor midem bulanıyor bazen.

Bir de cesit cesit temizlik malzemesi aliyorum surekli. İhtiyacım oldugundan degil, gorup aliyorum bir yerde kullanirim diye. Sonra kullanacak yer ariyorum.
Ayni sekilde nalbur ürünleri alma huyum var. Aliyorum sonra kullanacak yer ariyorum.
  • stavro  (06.11.19 19:01:35)
Neden sigara içtiğime bir cevap bulamıyorum ben mesela.

  • noisette  (06.11.19 20:22:05)
neden öfkelendiğim zaman asla öfkeli olduğumu kabul etmiyorum.

  • for day to break  (06.11.19 20:27:27)
Sabah çantama yolda okurum diye birden fazla kitap koyup gün boyu çoğu zaman hiç okumadan o kitapların hamallığını yapıyorum. Bundan senelerdir vazgeçemedim.

  • Amaranta ursula  (06.11.19 20:28:56)