[]

Kendini açma

Yeni tanıştığın ya da bir süredir tanıştığın birine kendini nasıl açarsın? Kendini açma nedir? Ben galiba kendimi hiç açamıyorum. İçe kapanık biriyim. Bunu bana anlatabilir misiniz? Özelden de yazabilirsiniz.
 
benim görüşüm yeni tanışılan insana kendini açmanın yanlış olduğu yönünde. bir insanı tanımak zor iştir. daha sonra içinden ne çıkar bilinmez. bu tarz şeylerin yavaş yavaş ilerlemesi gerekir. bu yüzden bir anlık duygusallığa kapılıp bütün her şeyi dökmek ileride sıkıntı doğurabilir. öncelikle karşınızdaki sizi tanımayı hak ediyor mu, evet ciddiyim sizi tanımayı hak ediyor mu ne kadar ediyor bunu tartın, sonra kendiniz hakkındaki bilgileri bir anda değil yavaş yavaş verin. ilişkilerde üzülmemek adına bir miktar taktik gütmeyi yanlış bulmuyorum ben. benim görüşüm bu. saygılar


  • tabii lan manyak mısın  (06.11.19 18:53:24) 
@tabi lan manyak mısın
İşte ben istemeden de olsa o taktiği fazlasıyla uyguluyorum. Hiç açmıyorum kendimi. Neden açmıyorum onu da bilmiyorum.

  • Alimelli  (06.11.19 18:57:18) 
icinden gelmiyorsa acamazsin zaten kendini. zorla olabilecek bir sey degil yani tehdit filan ediliyor olman lazim zorla ozel seylerini anlatman filan icin :) o nedenle icgudusel olarak kendini kapatiyorsan icgudulerinin bi bildigi vardir. biraz daha disa donuk olmaya calisabilirsin tabii ama birilerine icinden gelmiyorken icini acmaya zorlama kendini, demek ki o kisinin bu noktaya gelmemesi gerektigini dusunuyorsun icten ice.


  • in vino veritas  (06.11.19 19:20:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.